A magyar szélső gólpasszt adott, ezzel mentett pontot a Pogon.
Gyurcsó Ádám ezúttal csak a cserepadon kapott helyet a Pogonban, amely a Plockot fogadta a lengyel bajnokságban. A mérkőzésen a vendégek szereztek vezetést, a hazai tréner elégedetlenségét pedig jól jelzi, hogy már a szünetben kettőt cserélt, és a magyar szélsőt is pályára küldte.
Gyurcsó ezúttal is bizonyított: a 76. percben kiválóan tekert középre egy szabadrúgást, amely után Fojut a kapuba bólintott. A válogatott labdarúgó tehát gólpasszal járult hozzá, hogy a Pogon kiegyenlítsen. Az 1-1-es állás a végeredmény is lett.
Bőle Lukács szintén kitűnő gólpasszal segítette együttesét, ezt itt láthatod - kattints!
Jaroslaw Fojut Goal HD - Pogon Szczecin-1-1... by meteoalex1
Átigazolások
Puskás Akadémia
Megvan Balajcza utódja
Az Újpestre távozott Balajcza Szabolcs helyett januártól Molnár Péter felel a Puskás NB I-es csapata kapusainak felkészítéséért. A 42 esztendős szakember korábban NB III-as gárdánknál, illetve az U19-es együttesnél dolgozott. (pfla.hu)
Villámkarrier
Vignjevic máris távozik
A korábbi újpesti és kispesti szakvezető, Nebojsa Vignjevic másfél hónapot töltött el mindössze a görög Iraklisz kispadján.
Ferencváros
Varga 4,5 milliónál is többe került
Hajnal Tamás, a Ferencváros sportigazgatója részletesen beszélt Varga Barnabás görögországi átigazolásáról.