A szurkolók szavazatai alapján Emir Dilaver lett a legjobb középhátvéd az Ekstraklasában.
A lengyel bajnokságot közvetítő Canal+ közönségszavazásán a Fradi korábbi játékosa, a nyáron eligazolt Emir Dilaver lett az őszi szezon legjobb középhátvédje – szúrta ki az ulloi129.hu.
A 26 éves futballista 19 bajnokin játszott ősszel a Lech Poznanban, abszolút alapembere az Ekstraklasa második helyén álló együttesnek.
Dilaverrel a Lech mindössze 16 gólt kapott a bajnokság első felében, ez a legjobb mutató a lengyel első osztályban.
Átigazolások
Haladás
Próbajáték Plzenben
ETO
Mexikói edző jöhet!
Az ismert mexikói vezetőedző, Efraín Juárez sajtóhírek szerint a magyar bajnok ETO FC-hez igazol, miután távozott a Pumas csapatától.
Diósgyőr
Az NB I-ből igazoltak
Az előző idényben (kölcsönjátékosként) az NB II-ben 10 gólt szerző MTK-szélső, Babinszky Bence Diósgyőrben folytatja pályafutását. (dvtk.eu)