Három hónapig hiába várt a pénzére a tréner, ezért otthagyta a lengyel klubot.
Távozott posztjáról a Guzmics Richárdot foglalkoztató Wisla Kraków vezetőedzője, Dariusz Wdowczyk.
A klub csütörtöki közleménye szerint az anyagi helyzetük a közelmúltban javult, ennek ellenére Wdowczyk - akit március közepén neveztek ki - már három hónapja nem kapott fizetést, ezért döntött a távozás mellett.
A krakkói együttes július vége és szeptember közepe között sorozatban hét bajnoki mérkőzést veszített el, azóta viszont veretlen, így felzárkózott a tabella tizedik helyére.
Ideiglenesen Kazimierz Kmiecik és Radoslaw Sobolewski irányítja a szakmai munkát a Wislánál.
A csapat 29 éves középhátvédje, Guzmics Richárd jelenleg is tagja a magyar válogatott - Andorra és Svédország legjobbjai ellen készülő - keretének. (MTI)
Átigazolások
Ex-Fradi
Blazic hazaigazolt
Miha Blazic a szlovén élvonalbeli NK Maribor játékosa lett.
Szeged
Jobbvédőt igazoltak
Dragan Cubra Szegeden folytatja pályafutását. A szerb és magyar állampolgársággal is rendelkező jobboldali szélsővédő korábban a Ferencváros NB III-as csapatában 63 alkalommal lépett pályára.
Budafok
Érkezők
Újabb négy játékos folytatja pályafutását a Budafok csapatánál: Horgosi Donát hosszabbított, rajta kívül Vankó Imre, Nagy-Kolozsvári Dániel és Kispál Tamás is csatlakozott a Lázok János vezette csapathoz.