Légiósok: Vécseiék és Litauszkiék sem örülhettek

A svájci Lugano középpályása, Vécsei Bálint végig a pályán volt együttese péntek esti bajnokiján, a Cracovia magyar hátvédje, Litauszki Róbert nem állt be - mindkettőjük csapata kikapott.
Csakfoci Admin 2017. június 2., péntek 20:42
A svájci Lugano középpályása, Vécsei Bálint végig a pályán volt együttese péntek esti bajnokiján, a Cracovia magyar hátvédje, Litauszki Róbert nem állt be - mindkettőjük csapata kikapott.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. június 2., péntek 20:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Vécsei Bálinttal a kezdőcsapatában lépett pályára a Lugano a svájci Super League péntek esti mérkőzésén, az élmezőnyben tanyázó csapatnak reális esélye volt a harmadik helyre. A már biztos nemzetközi kupainduló Lugano a Luzern-t fogadta, és 1-0 arányban vesztett. Vécsei végig a pályán volt.

A Litauszki Róbertet foglalkoztató Cracovia a lengyel élvonal alsóházában a Piast Gliwice ellen lépett pályára, és vesztett 1-0-ra. A magyar védő a kispadon ült.

 
Átigazolások
Légiósok
Sallai nem eladó
A török Fotospor szerint Sallai Roland iránt vannak érdeklődők, de a Galatasaray vezetőedzője, Okan Buruk elégedett a magyar játékossal, így a klub egyelőre nem tervezi az eladását.
Videoton
Óriási változások
A Csakfoci információi szerint a Videoton elengedheti az úgynevezett magyarszabályt/magyarajánlást az NB II következő szezonjában. Az okokról is írtunk.
Honvéd
A bukott edző új klubja
A Honvédtól 2023 májusában, az NB I-es kiesést követően menesztett Dean Klafuric lett az albán rekordbajnok KF Tirana vezetőedzője.
Tovább az összes átigazoláshoz