Légiósok: Szoboszlaiék hetet, Kleinheislerék kettőt vágtak – videó

Szoboszlai Dominik és Kleinheisler László klubja is győzelemmel kezdte az új labdarúgóidényt.
Csakfoci Admin 2019. július 20., szombat 9:47
Szoboszlai Dominik és Kleinheisler László klubja is győzelemmel kezdte az új labdarúgóidényt.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. július 20., szombat 9:47
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Szoboszlai Dominik kezdő volt az Osztrák Kupa főtáblájának első fordulójában az alacsonyabb osztályú Pandorf vendégeként. A magyar válogatott középpályás 60. percig a pályán volt, csapata 7-1-es, kiütéses győzelmet aratott a pénteki játéknapon.

Kleinheisler László szintén kezdőként lépett pályára a Slaven Belupo elleni bajnokin, a 73. percben, 1-0-s vezetésnél cserélte le vezetőedzője - négy perccel azután, hogy sárga lapot kapott. Az eszékiek az első félidő végén Manche góljával szerezték meg a vezetést, majd a 2-0-s végeredméynt a 86. percben a Fehérvár korábbi támadója, Mirko Maric állította be.

Összefoglaló

Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Tovább az összes átigazoláshoz