Sallai Roland bemutatkozott a Bajnokok Ligája csoportkörében szereplő APOEL Nicosia csapatában, légiósunk szép gólt lőtt, majd tizenegyest harcolt ki csapatának.
Bemutatkozott új csapatában Sallai Roland. A Puskás Akadémiától távozott fiatal játékos a ciprusi bajnokságban lépett pályára az APOEL Nicosia színeiben, a Nea Salamis elleni idegenbeli összecsapáson.
A hazaiak a 6. percben vezetést szereztek, Sallai viszont a 27. percben remek góllal egyenlített. A meccs további három APOEL-gólt hozott, az egyikben Sallai is tevékeny részt vállalt, hiszen csele után buktatták, amivel büntetőt harcolt ki csapatának. Légiósunk kezdőként a 67. percig volt a pályán.
Átigazolások
Arad
Zsóri helyzete nem rózsás
A sportarad.ro arról ír, Zsóri Dániel kapcsolata az edzőjével helyrehozhatatlanul megromlott, ezért ha nem akar tavasszal a lelátón ücsörögni, el kell fogadnia a szakítást.
Videoton
Terveznek vele
Az elmúlt bajnokikon alapemberré váló Kojnok Zsolt meghosszabbította szerződését a klubbal - jelentette be a Vidi.
Újpest
Duarte nem játszhat?
Romániában ezúttal arról írnak, André Duarte addig nem léphet pályára, amíg az FCSB nem rendezi az Újpesttel a játékos átigazolásának ügyét.