Már listavezető Dániában a Korcsmár Zsoltot foglalkoztató Midtjylland, amely a Sonderjyske otthonában aratott győzelmet.
Fontos idegenbeli mérkőzés várt ma este a dán élvonalban a Midtjylland együttesére, ugyanis a Korcsmár Zsoltot is foglakoztató gárda az alsóházban tanyázó Sonderjyske otthonába azzal a tudattal látogatott, hogy győzelme esetén átveheti a vezetést a bajnokságban.
Korcsmár Zsolt a védelem tengelyében a kezdő sípszótól a lefújásig a pályán volt, csapata pedig ha nehezen is, de begyűjtötte a három pontot. A Midtjylland sikerével fellépett a dán élvonal tabellájának első fokára, igaz a 12. forduló többi mérkőzésére később kerül sor.
Sonderjyske - Midtjylland 0-1 (Onuachu 73.)
Átigazolások

Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.

Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.

Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.