Légiósok: Eppel duplázott, már 16 gólnál jár a szezonban - videók

Két szép találatot jegyzett a korábbi válogatott csatár, és jó úton halad a gólkirályi, illetve a bajnoki cím ünneplése felé is.
Csakfoci Admin 2019. október 5., szombat 17:00
Két szép találatot jegyzett a korábbi válogatott csatár, és jó úton halad a gólkirályi, illetve a bajnoki cím ünneplése felé is.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. október 5., szombat 17:00

A szinte biztos kieső Aktobe csapatát fogadta a bajnoki címért küzdő Kairat Almaty kazah bajnoki mérkőzésen szombaton délután. A hazaiak kezdőjében ott volt Eppel Márton is, akinek nem kellett sok a gólszerzéshez: a 6. percben szép mozdulattal vette be az ellenfél kapuját.

A korábbi válogatott támadó számára azonban itt még nem ért véget a meccs: a 68. percben szintén remek lövéssel állította be a 6-0-s végeredményt.

Győzelmével a Kairat a bajnokság élére állt a két mérkőzés, és hat pont lemaradásban lévő Asztana, valamint az egy meccsel kevesebbet játszó, három ponttal kevesebbet gyűjtő Tobol előtt. Eppel duplájával a góllövőlista második helyére lőtte magát, 16 találatával tartja a lépést a 18 gólos gólkirályjelölt Eseolával szemben.

Átigazolások
Videoton
Közlemény a vereség után
Az eredeti szándék szerint az őszi szezont követően került volna sor a szezon első részének szakmai értékelésre, de a mai vereség és főleg a mutatott játék miatt most szükséges értékelni a helyzetet.
DVTK
Radenkovic marad az edző
Kovács Zoltán elmondta, hogy a stabilitást mindig előnyben részesíti, ezért a vereség ellenére sem gondolkodik Vladimir Radenkovic leváltásában.
Liverpool
Szoboszlait marasztalják
A Liverpool kész magasabb fizetést is adni Szoboszlai Dominiknak, akivel szeretnének minél előbb új szerződést kötni.
Tovább az összes átigazoláshoz