Légiósok: Bese törött kézzel is vezér volt, Langék kiütötték ellenfelüket

A nagy múltú Auxerre ellen lépett pályára péntek este a Bese Barnabással felálló Le Havre, válogatott védőnk jó játékkal járult hozzá csapata teljesítményéhez. Romániában Lang Ádám együttese, a CFR aratott ötgólos győzelmet a sereghajtó ellen.
Csakfoci Admin 2018. november 30., péntek 22:22
A nagy múltú Auxerre ellen lépett pályára péntek este a Bese Barnabással felálló Le Havre, válogatott védőnk jó játékkal járult hozzá csapata teljesítményéhez. Romániában Lang Ádám együttese, a CFR aratott ötgólos győzelmet a sereghajtó ellen.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 30., péntek 22:22

Péntek este újabb bajnoki mérkőzést játszott a francia másodosztályban szereplő Le Havre. A magyar válogatott védő Bese Barnabást is foglalkoztató normandiai együttes ellenfele a nagy múltú Auxerre volt.

Remekül kezdett a Le Havre, amely már a második percben megszerezte a vezetést, a játékrész hajrájában azonban büntetőből egyenlítettek a vendégek. A második félidőben a hazaiak közel jártak a három pont megszerzéséhez, de kimaradtak a helyzeteik.

Bese Barnabás kéztörése után rögzítőkötéssel játszotta végig a találkozót, de aktív játékának, stabil védőmunkájának és a támadások segítésének köszönhetően így is csapata vezérének bizonyult.

A Romániában légióskodó Lang Ádám is kezdőként játszotta végig együttese péntek esti meccsét, és a listavezető kolozsvári CFR sereghajtó Voluntari elleni összecsapásán sima, 5-0-s győzelemnek örülhetett.

Átigazolások
Békéscsaba
Két igazolás
A Puskás Akadémia II-től érkező Major Gergővel, valamint a Szegedről igazolt Papp Áronnal erősítettek a lilák.
Kecskemét
Szabó Bálint aláírt
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci előre jelzett: a legutóbb a Csíkszeredában szerepelt Szabó Bálint a KTE-ben folytatja karrierjét.
KBSC
Ferenczi is Barcikán
A nap harmadik igazolása Kazincbarcikán: a 2-szeres magyar válogatott Ferenczi Jánost is megszerezték. Sós Bence pedig visszatér Topolyára.
Tovább az összes átigazoláshoz