A szlovák Fortuna Liga 16. fordulójában esedékes DAC-Trencsén mérkőzés helyszíne a felújított DAC Aréna lesz.
A László Csaba által irányított DAC címvédő elleni párharcát jövő szombaton, november 19-én 17 órától rendezik. Végleg eldőlt, hogy a jövő heti találkozó lesz a történelmi első, amelyet a felújított DAC Arénában rendeznek - írja az fcdac.sk.
A hazai szurkolók számára megnyitásra kerülő két új lelátó hivatalos kapacitása 6839 néző. A stadion építése tovább folytatódik, de a dunaszerdahelyiek ennek ellenére mostantól újra a saját otthonukban fogathatják az ellenfeleket.
Átigazolások
Légiósok
Kovács hosszabbított
Hosszabbított az AZ magyar csatára, Kovács Bendegúz.
Újpest
Sztojka Valenciában
A spanyol élvonalbeli Valencia megvásárolta a 2010-es születésű Sztojka Márk játékjogát az Újpesttől.
Ferencváros
Gómez neves kérője
Argentin sajtóértesülések szerint a helyi élvonalban második Independiente hivatalos ajánlatot tett a Ferencváros középhátvédjéért, Mariano Gómezért.