Kupadöntőt vezet a Barca-meccs gyűlölt bírója

Deniz Aytekin, a Barcelona - PSG BL-nyolcaddöntő játékvezetője dirigálja majd a Német Kupa döntőjét. A találkozót május végén rendezik, és nem részvevője a finálénak a Bayern München.
Csakfoci Admin 2017. április 28., péntek 17:15
Deniz Aytekin, a Barcelona - PSG BL-nyolcaddöntő játékvezetője dirigálja majd a Német Kupa döntőjét. A találkozót május végén rendezik, és nem részvevője a finálénak a Bayern München.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. április 28., péntek 17:15

Deniz Aytekint érte a megtiszteltetés, hogy a május 27-én rendezendő Német Kupa döntőjét dirigálja a Borussia Dortmund és az Eintracht Frankfurt csapatai között.  A 38 éves játékvezető legutóbb a Barcelona - PSG meccsen került címlapra, amikor is több kétes ítélettel járult hozzá a katalánok 6-1 arányú győzelméhez, ezzel továbbjutásukhoz.

Aytekin 2008 óta fúj a német első osztályban, ahol 128 mérkőzést vezetett, 2011-től pedig nemzetközi játékvezetőként is tevékenykedik.

A döntőre május 27-én, este 20 órakor kerül sor a berlini Olimpiai Stadionban.

 
Neked ajánljuk
Átigazolások
Békéscsaba
2 érkező, 2 távozó
A Békéscsaba szerződtette Takács János a kapuba és Kristóf Márk Patrik a védelembe, míg Rácz Balázst és Gyenti Kristófot is visszarendelte klubja a kölcsönből.        
Szpari/Vidi
Katona Mátyás
Információink szerint Katona Mátyás a Nyíregyháza csapatában folytatja pályafutását.
DVTK
11 távozó
Június végén lejár több diósgyőri labdarúgó (kölcsön)szerződése, így ők távoznak a klubtól.  
Tovább az összes átigazoláshoz