Bár a magyar kapusnak háromszor is betaláltak, a végén mégis örülhetett.
Leigazolása után rögtön a kezdőcsapat tagja volt Köteles László a Köbenhavnben, amely a Helsingor ellen játszott hazai pályán, a dán élvonalban. A mérkőzés jól kezdődött a magyar kapus új együttesének, egy öngóllal ugyanis a 14. percben előnybe került.
Bár erre hamar válaszolt a vendégcsapat, a koppenhágaiak még a szünet előtt magabiztos, 3-1- előnyt szereztek. A második játékrész első 20 percében azonban a Helsingborg kétszer is mattolta Kötelest, és sokáig úgy tűnt, 3-3-as döntetlen lesz a meccs vége.
A 92. percben azonban Santander megszerezte a mindent eldöntő gólt, így Köteles drámai találkozón, győzelemmel debütált.
A Köbenhavn ezzel a negyedik, és már biztosan bejutott a bajnokság felsőházi rájátszásába.
Átigazolások
Haladás
Próbajáték Plzenben
ETO
Mexikói edző jöhet!
Az ismert mexikói vezetőedző, Efraín Juárez sajtóhírek szerint a magyar bajnok ETO FC-hez igazol, miután távozott a Pumas csapatától.
Diósgyőr
Az NB I-ből igazoltak
Az előző idényben (kölcsönjátékosként) az NB II-ben 10 gólt szerző MTK-szélső, Babinszky Bence Diósgyőrben folytatja pályafutását. (dvtk.eu)