Korcsmárék nyertek, Bese közel volt a gólhoz, de csapata kikapott - videó

A dán élvonalbeli Midtjylland a bajnoki címért, a francia másodosztályú Le Havre a feljutásért van nagy harcban.
Budai László 2018. március 5., hétfő 22:39
Szerző: Budai László 2018. március 5., hétfő 22:39

Sérülése és egy hónapos kihagyása után a felépült Bese Barnabás ismét a Le Havre kezdőcsapatának tagja volt a Lorient elleni idegenbeli, francia másodosztályú bajnokin. Az összecsapáson hamar vezetést szereztek a hazaiak, majd bár a magyar válogatott védő egy szöglet utáni fejessel, valamint egy remek beadással is veszélyt teremtett (lásd lejjebb videón), együttesének nem sikerült egyenlítenie (0-1). Bese a 81. percben sárgát kapott, és végigjátszotta a mérkőzést.

A Le Havre így a nyolcadik, de még mindig csak négy pontra van az élvonalért zajló rájátszást jelentő harmadik pozíciótól.

Bese veszélyes fejese

Bese beadása

Bese sárgája

A Korcsmár Zsolttal felálló Midtjylland 2-1-re győzött a Silkeborg otthonában, a dán élvonalban. A magyar védő végigjátszotta az összecsapást a vendégeknél. A második helyezett Midtjylland pontszámban utolérte az éllovas Bröndbyt, és már biztosan bejutott a bajnokság felsőházi rájátszásába.