Nem vehet részt a magyar idő szerint szombat hajnalban rajtoló labdarúgó Copa Américán Keylor Navas, a Bajnokok Ligája-győztes Real Madrid Costa Rica-i kapusa.
A huszonkilenc éves hálóőr, Keylor Navas több mint egy éve küszködik krónikus ínhüvelygyulladással a bal lábában, amit számos alkalommal próbáltak már gyógyítani. Az orvosok szerint, amennyiben nem sikerül megfelelően kezelni a játékost, annak súlyos Achilles-ín sérülés lehet a vége.
Navast két évvel ezelőtt kiváló világbajnoki teljesítményét követően igazolta le a Real Madrid, ahol első számú kapus.
Az Egyesült Államokban sorra kerülő kontinensviadalon a Costa Rica-iak a házigazdák mellett a paraguayiakkal és a kolumbiaiakkal találkoznak. (MTI)
Átigazolások
Everton/Bournemouth
Tóth Balázs
Angliából származó információink szerint Tóth Balázs iránt valóban jelentős az érdeklődés, de konkrét megkeresése eddig egy PL-klubtól volt.
Kisvárda
Akik nem kaptak szerződést
"Akiknek lejár a szerződésük, megmutatták, hogy nem véletlenül nem ajánlottunk nekik újat, nekünk is legalább annyit kell változtatni a kereten, mint a Diósgyőrnek" - mondta Révész Attila az M4-nek.
Fradi
Keane mellett kampányolnak
Továbbra is az FTC-t irányító Robbie Keane tűnik a legerősebb jelöltnek a Celtic kispadjára.