Kádárral nyert, már elődöntős a Dinamo

A magyar játékos csapata 1-0-ra verte másodosztályú ellenfelét, és már a legjobb négy között van a kupában. 
Budai László 2017. április 5., szerda 15:54
A magyar játékos csapata 1-0-ra verte másodosztályú ellenfelét, és már a legjobb négy között van a kupában. 
Szerző: Budai László 2017. április 5., szerda 15:54

A Dinamo Kijev az ukrán másodosztály ötödik helyezettjével, a Nastovikkal játszott ma délután az Ukrán Kupa negyeddöntőjében. A várakozásoknak megfelelően a kijeviek Garmash találatával 1-0-ra nyertek, így továbbjutottak a legjobb négy együttes közé.

A Dinamóban kezdőként lépett pályára a magyar válogatott Kádár Tamás, akivel a védelem hibátlanul szerepelt. A magyar védő végigjátszotta az összecsapást.

Az elődöntőbe a Dnipro és a Mykolaiv már bejutott, míg a Poltava-Sahtar összecsapást még nem játszották le.

 
Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz