Ijesztő sérülés miatt tartott 101 percig az angol-spanyol, Svájc nagyon kiütötte Izlandot - eredmények, videó

Spanyolország hátrányból fordítva győzte le Angliát a Nemzetek Ligája legmagasabb osztályában, ugyanitt 6-0-s kiütés is született. A D divízióban Luxemburg négy, Fehéroroszország öt góllal nyert. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 8., szombat 22:55
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 8., szombat 22:55

Nemzetek Ligája

A divízió

Anglia - Spanyolország 1-2 (Rashford 11. ill. Saul 13., Rodrigo 32.)

Nem sokkal a második félidő kezdete után az angolok részéről Luke Shaw szerencsétlenül ért földet egy ütközés után, ijesztően mozdulatlanul feküdt a gyepen, majd hordágyon, nyakmerevítőben vitték le a pályáról. A friss hírek szerint már magánál van és beszélt is a Manchester United futballistája. A találkozó végén így 9 perc hosszabbítást rendelt el a játékvezető, végül 101 percnyi játék után fújta le a mérkőzést.

Svájc - Izland 6-0 (Zuber 13., Zakaria 23., Shaqiri 53., Seferovic 67.  Ajeti 71., Mehmedi 84.)

B divízió

Észak-Írország - Bosznia-Hercegovina 1-2

C divízió

Finnország - Magyarország 1-0

Rossi a válogatott veresége után: "Elsősorban enyém a felelősség, de jobb eredményt érdemeltünk volna"
Marco Rossi szerint nehéz elérni, hogy rögtön minden sikerüljön, viszont úgy érzi, mindent megtettek a játékosok, és nem szabad leszegniük a fejüket a finnországi vereség után.

Észtország - Görögország 0-1

D divízió

Fehéroroszország - San Marino 5-0

Luxemburg - Moldova 4-0

Debreceni VSC
Srdjan Blagojevic
Kazahsztánban arról írtak, hogy Alexander Sednev rövidesen távozik az Ordabasy csapatának éléről, utódja pedig a Debrecent irányító szerb szakember, Srdjan Blagojevic is lehet. (Серый CARDINAL)