Mindent bevetnek.
Mint ismeretes, az argentinok sztárja, Lionel Messi a Chile ellen elveszített Copa América-döntő után gyakorlatilag bejelentette a visszavonulását a válogatottól. Az argentinok azóta mindent elkövetnek, hogy maradásra bírják a Barca klasszisát, legutóbb éppen egy szobrot kapott Buenos Airesben, amelyet a helyi polgármester, Horacio Rodríguez vezetésével adtak át.
{div}{module Video_Messiszobor}{/div}
Neked ajánljuk
Átigazolások

Légiósok
Balogh nem megy az újonchoz
A Sport Parma szerint Balogh Botond biztosan nem igazol a Cremonesébe, de az valóban kérdéses, hogy marad-e a Parmában.

Légiósok
Szalai kölcsönben távozhat
A török Kasimpasa felé tartó magyar válogatott védő, Szalai Attila várhatóan ezúttal sem végleg, csak kölcsönben hagyja el a Hoffenheimet. (Laola1)

Újpest
Nyugalmas következő napok
A Vojvodina 24 éves támadója, Bamidele Yusuf nem igazol a lilákhoz, és egyelőre mással sincs előrehaladott tárgyalás, így a napokban nem várható bejelentés érkezőről. (Lila Sector)