Holman gólt lőtt a győztes Slovanban, a DAC is nyert - mindkét csapat dobogón

A pozsonyi együttes a második, Marco Rossi csapata a harmadik helyen áll.
Budai László 2017. október 14., szombat 18:58
Szerző: Budai László 2017. október 14., szombat 18:58

A Dunaszerdahely Kalmár Zsolttal a kezdőjében, Vida Krisztoferrel a kispadján látogatott a Podbrezova otthonába. A DAC Huk és Ljubicic második félidőben szerzett találatával 2-0-ra megnyerte a találkozót. Kalmár végigjátszotta a meccset, Vidát nem cserélték be, Mervó Bence nem volt keretben.

A Slovan fordulatos mérkőzést játszott a Presov ellen a szlovák bajnokságban. A vendégek Wiezik révén szereztek vezetést, de Holman Dávid nem sokkal később egyenlített. A második játékrészben aztán ismét a Presov szerzett gólt, ám Mares előbb a 67., majd a 77. percben talált be.

A Slovan ezzel fordított, és meg is nyerte az összecsapást (3-2). Holman végigjátszotta a mérkőzést.

A pozsonyi csapat 25 ponttal a második, Marco Rossi együttese 24-el a harmadik az élvonalban.