Hiába Eppel felsőkapufás gólja, újabb vereségével nehéz helyzetbe került a Kairat - videó

A bajnoki rivális zsinórban negyedjére is nyerni tudott, míg az Eppellel felálló Kairat vereséget szenvedett.
Csakfoci Admin 2019. május 1., szerda 15:30
A bajnoki rivális zsinórban negyedjére is nyerni tudott, míg az Eppellel felálló Kairat vereséget szenvedett.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 1., szerda 15:30

A Kaysar Kyzylorda vendégeként, Eppel Mártonnal a kezdőben lépett pályára a Kairat Almaty. A magyar játékos a 20. percben egy jó ütemű betöréssel megszerezte a vezetést csapatának, de a házigazdák fordítani tudtak a második félidőben, így a Kairat elszenvedte idénybeli harmadik vereségét. A párhuzamos mérkőzésen a Fradi egyik lehetséges BL-selejtezős ellenfele, az Astana nyerni tudott, így Eppelék hátránya már 9 pont a riválissal szemben a tavasz-őszi rendszerű kazah bajnokság 9. fordulója után.

Átigazolások
ZTE
Amato: 2029
Kiváltották a Fabricio Amato szerződésében szereplő vételi opciót, így a 21 éves argentin középpályás egészen 2029 nyaráig elkötelezte magát a klub mellett.
Loki
Csatár érkezett
Új csatárral bővült a DVSC kerete.
Fradi
Profi szerződések
Bucsák Mihály (középpályás, 16 éves), Czéh Barnabás (támadó, 16 éves) és Kovács Márk (középpályás, 19 éves) is alá írta első profi szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz