Szombaton, a török Szuperkupa előtt komoly balhé volt Törökországban.
A találkozót tizenegyesekkel a Galatasaray nyerte, amelynek szurkolói alaposan ráijesztettek a rivális drukkerekre.
Az autópályát teljesen ellepték a piros-sárga mezes huligánok, és az arra érkező Besiktas-drukkereket szállító buszok szélvédőjét és ablakát kövekkel zúzták be.
A meccs után a hírek szerint újra egymásnak estek a táborok, és négy ember került kórházba szúrt sebekkel – írja a Blikk.
Átigazolások
Visszavonulás
Márkus Attila
Bejelentette visszavonulását Márkus Attila, a Nyíregyháza, a Mezőkövesd és a Békéscsaba korábbi futballistája.
Légiósok
Szabó Levente
Görögországból, Lengyelországból és az NB I-ből is érdeklődnek a német másodosztályban szereplő Eintracht Braunschweig 26 éves magyar csatára, Szabó Levente iránt. (nso.hu)
Arad
Tordai érkezett
Új kapus leigazolását jelentette be csütörtök délután az UTA: Tordai Árpád egy évre szóló, adott esetben meghosszabbítható megállapodást kötött az élvonalbeli aradi futballcsapattal.