Szombaton, a török Szuperkupa előtt komoly balhé volt Törökországban.
A találkozót tizenegyesekkel a Galatasaray nyerte, amelynek szurkolói alaposan ráijesztettek a rivális drukkerekre.
Az autópályát teljesen ellepték a piros-sárga mezes huligánok, és az arra érkező Besiktas-drukkereket szállító buszok szélvédőjét és ablakát kövekkel zúzták be.
A meccs után a hírek szerint újra egymásnak estek a táborok, és négy ember került kórházba szúrt sebekkel – írja a Blikk.
Átigazolások
Ajka
Hosszabbítás
Szerződést hosszabbítottak támadójukkal, Mohos Barnabással. aki 2027-ig írt alá.
Vasas/Mezőkövesd
Kooperáció
A Vasas kooperációs megállapodást kötött a Merkantil Bank Ligában szereplő Mezőkövesd Zsóry FC csapatával.
Eger SE
Cseri Tamás érkezhet?
Cseri Tamás feltűnt az NB III-as Eger SE edzésén. A 38 éves, korábbi 4-szeres válogatott támadó 1 év szünet után térhetne vissza ismét a profi futballba. (Heol Sport)