Borzalmas pillanatokat kellett átélniük egy venezuelai első osztályú klub játékosainak.
A venezuelai első osztály 14. helyén álló Trujillanos FC futballistái még boldogok is lehettek hétfőn, hiszen a Monagas otthonában 2-1-re győztek. Ám ahogy a kisalfold.hu tudósításából kiderült, a hazaút mégsem telt felhőtlenül… A csapat buszát 6 útonálló tartóztatta fel, és egy félreeső helyre terelték a járművet. A bűnözők gránátokkal és géppisztolyokkal felfegyverkezve rabolták ki a csapatot, pénzt, laptopokat, kamerákat és futballfelszerelést zsákmányoltak a játékosoktól és a szakmai stábtól.
Átigazolások
MLS
Jó pénzt adnak Ojediranért
A DVSC ex-játékosa, a 2024 nyarán a francia Lens-nak eladott Hamzat Ojediran 3 millió euróért az MLS-ben szereplő Colorado Rapids együttesébe igazolhat. (Santi Aouna)
FTC/DVSC
Bárányt vinnék?
A Blikk szerint a címvédő FTC már a téli átigazolási időszak során megszerezné a DVSC 25 éves csatárát, Bárány Donátot.
Légiósok
Barkóczi bontott Brazíliában
Barkóczi Benedek szerződést bontott a brazil Santa Fével, mert a klub nem teljesítette a járulékfizetést, így a magyar támadó nem kapott munkavállalási engedélyt. Jelenleg szabadon igazolható.