Futácsért magyaros klub jelentkezett be - ennyit kell fizetni érte

Az Eszék 200 ezer eurót, plusz a továbbértékesítés után az átigazolási díj bizonyos százalékát ajánlotta, de ez egyelőre nem volt elég.
Budai László 2018. július 10., kedd 14:52
Az Eszék 200 ezer eurót, plusz a továbbértékesítés után az átigazolási díj bizonyos százalékát ajánlotta, de ez egyelőre nem volt elég.
Szerző: Budai László 2018. július 10., kedd 14:52
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Futács Márkó megjelent a Hajduk Split edzésén, ám továbbra is erősen kérdéses a sorsa - számolt be a hírről a horvát Slobodna Dalmacija.

200 ezer eurót ajánlottak Futácsért

A lap úgy tudja, a szintén horvát élvonalbeli, tavaly negyedik helyen végzett Eszék már bejelentkezett a magyar csatárért.

A klub 200 ezer eurót, plusz a továbbértékesítés után az átigazolási díj bizonyos százalékát kínálta Futácsért, ezt az ajánlatot azonban elutasították a splitiek.

Úgy tudni, a Hajduk körülbelül 5-600 ezer eurót szeretne kapni érte, ebben az esetben engednék őt el.

Mint ismert, a játékos helyzete azután vált bizonytalanná, hogy Split belvárosában őt és csapattársait megtámadták a Hajduk huligánjai.

Átigazolások
Légiósok
Németh kérője
A Köbenhavn visszautasította a Németh Hunorért érkezett ajánlatokat.
Vasas
Mezei befuthat
A Csakfoci úgy tudja, a Vasas szerződtetheti a Topolya 25 éves magyar középpályását, Mezei Szabolcsot.
Újpest
Markgráf ára
A dán Tipsbladet szerint "akciós áron", 1,5 millió euróért igazolja át a Köbenhavn a futballistát, aki így egyetlen újpesti összecsapás után vált klubot.
Tovább az összes átigazoláshoz