Tragikus hirtelenséggel elhunyt a Bese Barnabást foglalkoztató Le Havre labdarúgócsapatának 18 éves játékosa, Samba Diop. A Le Havre ma délutáni Reims elleni bajnoki mérkőzést elhalasztották.
A közösségi oldalán erősítette meg a szörnyű hírt a francia másodosztályban szereplő Le Havre, hogy a tartalékcsapatának játékosát, Samba Diopot a szülei holtan találták meg szombaton reggel. A fiatal labdarúgó halálának oka ismeretlen.
A korosztályos válogatott védő halála miatt a Le Havre aktuális, Reims elleni idegenbeli meccsét elhalasztották.
C'est avec une énorme tristesse que nous vous faisons part du décès de notre joueur Samba Diop.
Il s'agit d'un moment extrêmement difficile pour nous tous.
Tout le club du HAC présente ses plus sincères condoléances à la famille de Samba.
? pic.twitter.com/EuIlFm03HD— HAC Football ⚽️ (@HAC_Foot) 2018. április 7.
Átigazolások
Újpest
Fordulat is jöhet Duarte ügyében
Az Újpest híreivel foglalkozó portál szerint André Duarte továbbra is érvényes szerződéssel rendelkezik, a klub akár jogi útra is terelheti az ügyét.
Újpest
Irány Bukarest?
Az Újpestről várhatóan távozó André Duarte máris új kérőre lelt: a román bajnok FCSB-nél komolyan számolnának vele
Kazincbarcika
Távozik a 92-szeres válogatott védő
Családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását az NB I-es Kazincbarcika örmény védője, Varazdat Haroyan.