Öngyilkosságot követett el a francia élvonalban szereplő Reims 60 éves csapatorvosa, dr. Bernard Gonzalez, miután kiderült, hogy ő is elkapta a koronavírust.
A Le Parisien beszámolója szerint vasárnap délután, otthonában találtak rá dr. Bernard Gonzalez holttestére. A francia élvonalban szereplő és a Ligue 1-t korábban hatszor megnyerő Stade de Reims 60 éves csapatorvosa a cikk szerint búcsúlevelet hagyott hátra, amelyben részletesen leírta, hogy koronavírus-fertőzöttsége miatt vetett véget életének. A csapatorvos felesége után kapta el a világszerte elterjedt vírust,
A francia klub mély megdöbbenésének adott hangot a tragikus hírről beszámoló közleményében, a csapat elnökét, Jean-Pierre Caillot-t pedig valósággal sokkolta a köztiszteletben álló doktor halála.
Médecin. Artiste. Stadiste.
— Stade de Reims (@StadeDeReims) April 5, 2020
Docteur Gonzalez.
💔 pic.twitter.com/Wlw6Bbr7gc
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Real Madrid valóban kiszemelte magának Szoboszlai Dominikot, de januárban nem reális a magyar középpályás költözése - állítja a Tuttomercatoweb.
Magyar válogatott
Rossi jövője
Sajtóhírek szerint a Magyar Labdarúgó-szövetség egyelőre nem tervezi Marco Rossi menesztését.
MTK Budapest
Fontos hosszabbítás
Péntek délután az MTK Budapest a hivatalos oldalán jelentette be, hogy Kata Mihály új, 5 éves szerződést írt alá a klubbal, így a csapatkapitány továbbra is kék-fehérben folytatja pályafutását.