Légiósok: Kéztörést szenvedett a magyar válogatott védője

Sérülése miatt kihagyni kényszerül csapata szombati bajnokiját a Franciaországban légióskodó Bese Barnabás, a válogatott védő azonban bízhat a gyors felépülésben.
Csakfoci Admin 2018. október 26., péntek 18:44
Sérülése miatt kihagyni kényszerül csapata szombati bajnokiját a Franciaországban légióskodó Bese Barnabás, a válogatott védő azonban bízhat a gyors felépülésben.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 26., péntek 18:44

Nem léphet pályára francia együttese, a Le Havre szombati bajnokiján a magyar válogatott védő, Bese Barnabás. A csakfoci.hu értesülései szerint Besének a kézfejében tört el egy csontja, aminek következtében nem léphet pályára a normandia csapat alapembere a Lens elleni mérkőzésen.

Úgy tudjuk, a viszonylag gyors felépülésre jó esély mutatkozik: a következő, Niort elleni bajnokin már lehet, hogy rögzítőben pályára léphet a jobbhátvéd, és jelen állás szerint a sérülés nem befolyásolja majd a novemberi válogatott-mérkőzéseken való szereplését sem.

Átigazolások
Vasas
Eldőlt Erős sorsa
Magyar játékosokban gondolkodnak a Vasasnál, de elsősorban a saját nevelésű futballistáknak akarnak lehetőséget biztosítani.
Légiósok
Sallai Angliában?
Sajtóhírek szerint Sallai Roland ügyében a szezon végén születik döntés a Galatasaraynál - és nagy valószínűséggel Angliában folytatja pályafutását.
ETO
Ő lehet az első érkező
A Csakfoci úgy tudja, jó esély van rá, hogy a Puskás Akadémia kölcsönjátékosaként idén Csákváron szereplő Umathum Ádám Győrben folytassa karrierjét.
Tovább az összes átigazoláshoz