Légiósok: Bese végig játszott, csapata az élmezőnyben maradt

Jó játékkal segítette csapatát a találkozó előtt sérüléssel bajlódó Bese Barnabás, együttese, a Le Havre döntetlent játszott Franciaországban.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 21., péntek 22:29
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 21., péntek 22:29

Az elmúlt hetekhez hasonlóan ismét a Le Havre kezdőcsapatában kapott helyet a magyar válogatott legutóbbi, Görögország elleni győztes meccsén is remek teljesítményt nyújtó Bese Barnabás, akinek együttese a Troyes-t fogadta a francia másodosztályban.

A vendégek kerülhettek volna előnybe a 34. percben, de a megítélt büntetőt Beséék kapusa védeni tudta. Majd megszerezte a vezetést a Le Havre Fontaine bombagóljával, így 1-0-s előnnyel mehettek pihenőre. A Troyes a 63. minutumban tudott egyenlíteni, a végeredmény így 1-1 lett.

Légiósunk megszokott posztján, jobbhátvédként, de támadó felfogásban futballozott az egész mérkőzésen. Bár a találkozót megelőzően sérülés hátráltatta, így is csapata legjobbjai közé tartozott.

A Le Havre a döntetlenjével maradt az élmezőnyben. Jelenleg a hatodik helyen állnak, hátrányuk viszont mindössze három pont a dobogó harmadik fokán álló Bresttel szemben, míg a már osztályozót érő 5. helyen lévő Niort azonos pontszámmal áll Beséékkel.