Légiósok: Bese ismét villogott, most gólpasszal segítette csapatát - videó

A magyar válogatott játékos remek helyzetfelismerése után született a Le Havre gólja a francia másodosztályú bajnokin.
Nyikes Zoltán 2020. február 3., hétfő 22:45
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. február 3., hétfő 22:45

Azok után, hogy Bese Barnabás a múlt hét hétfőn győztes gólt szerzett a Troyes elleni francia másodosztályú rangadón, ezúttal is a Le Havre egyik legjobbja volt a Grenoble otthonában.

A magyar válogatott játékos ezúttal is a kezdőcsapatban kapott helyet,

az 53. percben pedig remekül hozta helyzetbe egy élesen középre lőtt labdával csapattársát, Jamal Thiarét,

akinek ezt követően már nem volt nehéz dolga két lépésről betalálni.

A győzelem végül nem jött össze, a Grenoble a 86. percben egy tizenegyesgóllal egyenlített Jessy Benet révén, így 1-1-es döntetlennel zárult a bajnoki. A Le Havre azonban ezzel az egy ponttal is lépett egyet előre a tabellán, így jelenleg az élvonalbeli osztályozót érő 5. helyen áll.

Légiósok: Szabályos góltól fosztotta meg a bíró a magyar válogatott védő csapatát – videó
Elképesztő játékvezető hiba történt a francia másodosztály legutóbbi fordulójának, Le Havre-Lens (0-0) mérkőzésén.