Döntetlennel ért véget a Le Havre Niort elleni bajnoki mérkőzése.
A Niort elleni bajnokin is a Le Havre kezdőcsapatában kapott helyet a magyar válogatott jobbhátvédje, Bese Barnabás. A francia másodosztályban szereplő normandiai együttes szezonbeli második bajnokiján döntetlenre végzett, ugyanis 0-1-es félidő után 1-1 lett a találkozó végeredménye.
Bese végigjátszotta a meccset és jó játékkal segítette csapatát, de a győzelem nem sikerült a Le Havre-nak, amely legközelebb jövő pénteken, a Troyes otthonában lép pályára.
Le Havre - Niort 1-1 (Kadewere 59. ill. Jacob 23.)
A Le Havre egyenlítő gólja:
BUT pour le Havre ! Tino Kadewere marque sur corner suite à un léger cafouillage. 1-1 #HACCNFC pic.twitter.com/AJ8kXgc2sY
— Le Rainté (@le_rainte) 2019. augusztus 2.
Átigazolások
MTK Budapest
Aláírt a házi gólkirály
Az MTK Budapest mindenben megállapodott Marin Jurinával jövő nyáron lejáró szerződése meghosszabbításáról, így a gólerős támadó a következő időszakban is kék-fehéreket erősíti majd.
Légiósok
Szoboszlai Dominik
A Manchester City a hírek szerint Szoboszlai Dominikot figyeli, és nem véletlenül: a magyar középpályás egy brit portál szerint tökéletes erősítés lenne Pep Guardiola csapatának.
Újpest
Duarte bontott?
A portugál átigazolási hírekre specializálódott Diário de Transferências szerint André Duarte szerződést bontott Újpesten, így ingyen igazolhatóvá vált.