Langék öt helyet léptek előre az óriási hóesésben

A Dijon 2-0-ra nyert, ezzel egészen a 12. helyig ugrott.
Budai László 2017. február 11., szombat 20:50
A Dijon 2-0-ra nyert, ezzel egészen a 12. helyig ugrott.
Szerző: Budai László 2017. február 11., szombat 20:50

A Lang Ádámmal felálló Dijon ritkán látható időjárási viszonyok között, óriási hóesésben fogadta a Caent. Mivel mindkét együttes a tabella hátsó részéhez tartozik, és rendkívül szoros a bajnokság második fele, így igen fontos volt a mai összecsapás.

A mérkőzést végül a magyar válogatott játékos csapata nyerte 2-0-ra, ezzel pedig egészen a 12. helyig ugrott előre, míg ha kikapott volna, a kiesést jelentő 18. pozícióba esett volna vissza.

Lang Ádám végigjátszotta az összecsapást, és stabil pontja volt a dijoni védelemnek.

 
Átigazolások
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.
Magyar foci
Doll kispadra vágyik
A Magyarországon élő Thomas Doll alig várja, hogy új csapata legyen. Azt is elárulta, egy osztrák klubbal nemrégiben kapcsolatban állt.
Légiósok
Bőszét megvennék
A tavaly szeptemberben a DAC-tól a Comónak kölcsönadott Bősze Levente maradhat az olaszoknál, miután azok érvényesítenék vásárlási jogukat. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz