Lang Ádámék lenullázták a Lille-t, mégsem örülhetnek teljesen

A magyar játékos csapata ugyanis nem tudott eredményes lenni, így be kell érje egy ponttal.
Budai László 2017. január 21., szombat 20:54
A magyar játékos csapata ugyanis nem tudott eredményes lenni, így be kell érje egy ponttal.
Szerző: Budai László 2017. január 21., szombat 20:54

 

Lang Ádámmal a kezdőcsapatában fogadta a Dijon a Lille-t a francia bajnokság esti mérkőzésén. A hazai védelem - soraiban a magyar válogatott játékossal - jól működött, és sikerült is lenulláznia az ellenfél támadóit, ám elöl a Dijon sem sziporkázott, így végül a 0-0-s döntetlennel csak egy pontot szerzett Lang együttese.

A magyar védő végigjátszotta a találkozót és kapott egy sárga lapot.

Átigazolások
Honvéd
Alapember hosszabbított
Meghosszabbították 23 éves kulcsemberük, Szabó Alex szerződését, aki két évvel toldotta meg kontraktusát, így az már 2028-ig érvényes.
Légiósok
Dárdai M. jövője
A Sport Bild szerint ha a feljutás veszélybe kerül, akkor Dárdai Márton is a Hertha távozói között lehet.
Légiósok
Huszti Bukarestben
Bár még nem mutatta be hivatalosan a román másodosztályú CSA Steaua, a papírokat aláírták a felek, így biztos, hogy Huszti András Bukarestben folytatja karrierjét. Csütörtökön be is mutatkozhat. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz