Koronavírus: A klubelnök szerint június közepéig nem láthatjuk focizni Neymarékat

A St. Étienne elnöke, Bernard Caiazzo szerint a koronavírus-járvány miatt június 15-ig nem folytatódik a francia élvonalbeli bajnokság.
Csakfoci Admin 2020. március 23., hétfő 13:58
A St. Étienne elnöke, Bernard Caiazzo szerint a koronavírus-járvány miatt június 15-ig nem folytatódik a francia élvonalbeli bajnokság.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. március 23., hétfő 13:58

Bernard Caiazzo, a Ligue 1-ben szereplő klubokat képviselő szakszervezet elnökeként kétségbeesetten várja a bajnokság befejezését, mindamellett aggódik, hogy a csapatok komoly pénzügyi nehézségekbe ütköznek. Hozzátette, nem valószínű, hogy három hónap múlva újraindulna a bajnokság.

- A bajnokságot minden áron be kell fejezni, még akkor is, ha erre július vagy augusztusban kerülhet sor. Jelenleg minden klub havi 250 millió eurótól esik el, és csak akkor tudunk játszani, ha minden kiegyenesedik. Vagyis július-augusztusban, de legjobb esetben június 15-én - mondta a France Bleu nevű rádiónak Caiazzo.

Korábban, március 13-án a koronavírus terjedésének megakadályozása érdekében azonnali hatállyal felfüggesztik a francia focibajnokságot, így nem rendeznek meccseket az első két osztályban sem.

Neked ajánljuk
Átigazolások
RB Leipzig
Gulácsi és Orbán távozhat?
Az rblive.de ismét azt pedzegeti, hogy a Lipcse rutinos játékosai közül többen is elhagyhatják a csapatot. Például Gulácsi Péter és Willi Orbán. 
KBSC
Dombó is előbukkant
Több próbajátékos is pályára lépett a KBSC szombati edzőmeccsén: például Dombó Dávid és Ferencsik Bálint. Részletek itt.
Szpari
Kersák már fel is tűnt
A Csakfoci úgy tudja, a Nyíregyházára tartó Kersák Roland már ott volt a Szpari szombati edzőmeccsén is.
Tovább az összes átigazoláshoz