Első vezetőedzői megbízatását kapta a korábbi kiváló labdarúgó, aki eddig a belga válogatott stábjában dolgozott.
Az AS Monaco hivatalosan is bejelentette, hogy Thierry Henry, korábbi Európa- és világbajnok labdarúgó, a belga válogatott eddigi másodedzője veszi át a francia gárda vezetőedzői feladatait.
Henry eddig sosem dolgozott vezetőedzőként, most a francia élvonal 18. helyén, a Bajnokok Ligájában pedig pont nélkül álló Monacót kell sikeresebb eredményekre vezetnie.
?@ThierryHenry nommé entraîneur de l’AS Monaco
Communiqué ➡ https://t.co/yp900aiWDT#ForeverMonaco pic.twitter.com/VVNaiI1xFL
— AS Monaco ?? (@AS_Monaco) 2018. október 13.
Átigazolások
Fradi/Tottenham
Keane-reakció
"Találgatásokkal nem foglalkozom" - reagált Robbie Keane az M4 Sport azon kérdésére, hogy ha úgy adódna, elfogadná-e a Tottenham kispadját, majd az ír edző elviharzott.
Mezőkövesd
Hosszabbítás
2027-ig meghosszabbították Varjas Zoltán szerződését. A 25 éves belső védő idén 14 bajnokin játszott, és két gólt is szerzett.
Videoton
Védőt igazoltak
Tapasztalt hátvéddel erősítettek a fehérváriak. A 29 esztendős Hesz Olivér a BVSC-Zugló csapatától érkezett a Videotonhoz.