Lang Ádám csapata továbbjutott, Bese Barnabásé kiesett.
Két magyar érdekeltségű mérkőzést is játszottak ma a Francia Kupában. A Lang Ádámmal felálló Dijon az ötödosztályú Louhans Cuiseaux otthonába látogatott, és 2-0-s győzelmével kiharcolta a legjobb 32 közé kerülést.
Nem örülhetett azonban Bese Barnabás. Bár a magyar játékos kezdőként lépett pályára, másodosztályú együttese, a Le Havre 2-1-es vereséget szenvedett az élvonalbeli Guingamptól, így kiesett.
Mindkét magyar végigjátszotta csapata találkozóját.
Átigazolások
Újpest
Markgráf távozhat
A dán FC Köbenhavn csapatánál köthet ki az Újpest egyik nyári szerzeménye, Markgráf Ákos. (Lila Sector)
Légiósok
Geiger külföldön
A horvát másodosztályú Karlovac bejelentette, hogy megállapodtak az Újpesttel arról, hogy Geiger Bálint a szezon végéig kölcsönben a klubot erősíti.
ETO
Vitális távozhat
Vitális Milán, az ETO középpályása a görög címvédőnél, az AEK Athénnál folytathatja pályafutását. (NSO)