Lang Ádám nem játszhat a Dijon első újévi meccsén piros lapja miatt.
Lang Ádám az Angers elleni, 2-1-re elveszített francia bajnokin kapott két sárgát - a másodikat a hosszabbításban -, így a kiállítás sorsára jutott.
A magyar válogatott védő a francia szövetség fegyelmi bizottságának döntése szerint egymeccses eltiltással is bűnhődik, így a Dijon első 2018-as meccsén, a Strasbourg elleni idegenbeli Francia Kupa-találkozón (január 7., vasárnap) nem léphet majd pályára.
Kérdéses azonban, hogy akkor a Dijon játékosa lesz-e még a légiós, hiszen ő maga is beszélt arról, hogy nem kizárt, hogy a télen csapatot vált majd a kevés játéklehetőség miatt.
Lang az ősszel összesen 3 bajnokin léphetett pályára és 1 Ligakupa-találkozón játszott még.
Átigazolások
Légiósok
Topligás csapatok vinnék a magyar támadót
Az AS szerint a Bundesliga, a Serie A és a Premier League csapatai is figyelik Kovács Bendegúzt, emellett pedig a Red Bull-projekt is szeretné megszerezni.
ETO FC
NB II-ben a tehetség
A kooperációs együttműködés értelmében a mostani NB I-es szezonban bemutatkozó ETO-középpályás, Tollár Imre is az NB II-es Szentlőrincnél fejlődhet tovább. (eto.hu)
Légiósok
Megvan Szánthó új csapata
Mint ismert, a nyáron távozott a Vasastól Szánthó Regő, akivel kapcsolatban csütörtök este végre eldőlt, hol folytatja pályafutását: a szlovák élvonalban szereplő MSK Zilina jelentette be.