Csapatuk játéka nem elégítette ki őket.
Nem múlt el balhé nélkül a hétvégi, Marseille-Monaco (1-4) mérkőzés. A hazai drukkerek csapatuk kilátástalan játéka miatt annyira bedühödtek, hogy egymást kezdték el verni a lelátón. Mindezt a vendégszurkolók nagy-nagy örömére.
Az esetet videón is megörökítették.
Átigazolások
DVSC
Külföldre vitték volna az alapembert
A csakfoci.hu információi szerint közvetlenül a bajnoki rajt előtt kapott ajánlatot fiatal tehetségéért a DVSC, de elutasította azt. Úgy tudjuk, hogy Szűcs Tamás után ezúttal Vajda Botond volt a kiszemelt.
Kaposvár
Bőle visszatér
A legutóbb a Szentlőrincet erősített Bőle Lukács visszatér nevelő klubjába, és ismét a Kaposvár (NB III) játékosa lesz.
ETO FC
Pyshchur topligás klubban
A spanyol élvonalban szereplő Girona körülbelül 1 millió euróért megveszi a győriek ukrán csatárát, Oleksandr Pyshchurt - adta hírül Fabrizio Romano.