Mindössze néhány perc után félbeszakadt a Lyon és a Marseille francia bajnoki rangadója vasárnap, miután a szöglethez készülő OM-kapitányt, Dimitri Payetet egy üdítőspalackkal fejen találták a lelátóról.
A támadót ápolni kellett, de az indulatok a többi játékosnál és a lelátón is elszabadultak. A játékvezető lefújta a találkozót és az öltözőbe parancsolta a csapatokat, majd a szövetségnél úgy döntöttek, hogy vasárnap már semmiképpen sem folytatják a mérkőzést.
Az állítólagos elkövetőt egy, a Twitterre feltöltött videó tanúsága szerint saját szurkolótársa pofozta fel, majd kivezették a lelátóról és őrizetbe vette a rendőrség.
The Lyon fan who threw the bottle at Dimitri Payet was slapped by his own fans after the game with Marseille was suspended.pic.twitter.com/TLsNGoXFkw
— Sam Street (@samstreetwrites) November 21, 2021
Neked ajánljuk
Átigazolások

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.