Francia sajtóinformációk szerint combsérülést szenvedett Neymar, a Paris Saint-Germain brazil sztárlabdarúgója, így kihagyni kényszerül a szombati, Nantes elleni bajnokit és a szerdai, RB Leipzig elleni Bajnokok Ligája-mérkőzést.
Az RMC Sport honlap úgy tudja, hogy a dél-amerikai támadó még jövő szombaton, a Rennes ellen sem lehet ott a pályán, után pedig következik a válogatott szünet.
Neymart szerdán, a Basaksehir ellen 2-0-ra megnyert BL-mérkőzésen a 26. percben le kellett cserélni, akkor Thomas Tuchel vezetőedző azt mondta, csak elővigyázatosságból. (MTI)
Átigazolások
Szpari
Toma 2028-ig marad
A 30 éves középpályás, Toma György 2028-ig hosszabbított szerződést Nyíregyházán.
Kisvárda
Ketten is távoztak
Branimir Cipetic és Aleksandar Jovicic is elköszönt a klubtól a bajnokság vége előtt két fordulóval.
Vasas
Koszta képben volt, de...
A Csakfoci úgy tudja, a Vasasnál komolyan képbe került Koszta Márk megszerzése, de a játékos izraeli szerződése meghosszabbodott, így csak komoly átigazolási díjért lehetne hazahozni.