Beséék hősies küzdelemben és emberhátrányban kerültek közelebb a rájátszáshoz Franciaországban

Bese Barnabással a pályán szerzett értékes pontot a második helyezett Brest ellen a Le Havre a francia másodosztályban. A magyar védő együttese már az első félidőben emberhátrányba került a hajrában még egy piros lapot hozó összecsapáson.
Csakfoci Admin 2019. február 1., péntek 22:10
Bese Barnabással a pályán szerzett értékes pontot a második helyezett Brest ellen a Le Havre a francia másodosztályban. A magyar védő együttese már az első félidőben emberhátrányba került a hajrában még egy piros lapot hozó összecsapáson.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. február 1., péntek 22:10

A második helyezett Brestet fogadta a Bese Barnabással felálló Le Havre a francia másodosztály péntek esti mérkőzésén. A magyar válogatott jobbhátvéd csapata a 24. percben előnybe került, a 37. minutumban azonban Ferhat kiállítása miatt megfogyatkozott, és nehéz második félidő elé nézett a normandiai gárda.

Bár a vendégek a második játékrész elején gyorsan egyenlítettek, Beséék hősiesen küzdöttek az emberelőnyben lévő brestiek ellen. A hajrában aztán a vendégektől is kiállított egy játékost a játékvezető, az eredmény viszont már nem változott.

Légiósunk jó játékkal segítette csapatát a pontszerzéshez, a mérkőzés végéhez közeledve kétszer is saját kapuja előtt mentett, majd nem sokkal a lefújás előtt fordulásból, 12 méterről lőtt, ám lövése kevéssel elkerülte a kaput.

Az 1-1-es döntetlen uán Beséék a hatodik helyen állnak a tabellán, közvetlenül a velük azonos pontszámmal álló, de már a rájátszást érő 5. helyen tanyázó Clermonttal.

Átigazolások
ETO
Ő lehet az első érkező
A Csakfoci úgy tudja, jó esély van rá, hogy a Puskás Akadémia kölcsönjátékosaként idén Csákváron szereplő Umathum Ádám Győrben folytassa karrierjét.
Liverpool
Szoboszlai szerződése
Gera Zoltán szerint Szoboszlai Dominik új liverpooli szerződésében mindenképp rögzíteni kell, hogy csak a saját posztján játszassák.
KFC Komárno
Radványi távozik
Öt év után, közös megegyezéssel távozik a KFC Komárno vezetőedzője, Radványi Miklós. A csapat jelenleg osztályozós helyen áll a szlovák élvonalban.
Tovább az összes átigazoláshoz