Bese győztes meccsen száguldozott Franciaországban

Aktív és lendületes futball a válogatott játékostól, aki kihagyhatatlan csapatából.
Dudás Gábor 2016. szeptember 23., péntek 19:57
Aktív és lendületes futball a válogatott játékostól, aki kihagyhatatlan csapatából.
Szerző: Dudás Gábor 2016. szeptember 23., péntek 19:57
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

Bese Barnabás ismét kezdőként játszotta végig a francia másodosztályú Le Havre győztes meccsét (1-0) a nagymúltú Auxerre otthonában.

A magyar válogatott jobb bekk megint jól futballozott és hasznos, aktív tagja volt csapatának, többször is veszélyes előretörésekkel próbálkozva, ismét bejátszotta a pálya jobb oldalát. Leigazolása óta a légiós zsinórban öt találkozón kapott szerepet, mindig kezdőként, és négy mérkőzést végig is játszott a 22 éves futballista. 

Klubja végül Duhamel 83. percben szerzett góljával nyert idegenben, véget vetve hatmeccses nyeretlenségi sorozatának. A Le Havre megérdemelten, a találkozót irányítva húzta be a három pontot, és már az éllovasokat üldözi a Ligue 2-ben.

Auxerre - Le Havre 0-1 (Duhamel 83.)

Átigazolások
Mosonmagyaróvár
Csanádi érkezett
Az Ajka bejelentette, hogy Csanádi Bence az idei szezont az NB III-as Credobus Mosonmagyaróvár együttesénél tölti kölcsönben.
Nyíregyháza
Szerződésbontás
Információink szerint Kersák Roland és a Nyíregyháza Spartacus között szerződésbontás történt, a 28 éves hálóőr jelenleg szabadon igazolható.
Kozármisleny
Laveczky Mislenyben
A Kozármisleny újabb érkezőről számolt be, miután az MTK-val évek óta sikeresen működő szakmai együttműködésnek köszönhetően Laveczky Kristóf kölcsönben a mostani idényt a klubnál tölti.
Tovább az összes átigazoláshoz