Balotelli miatt durrant el a PSG-játékos agya - videó

Fájó és lehet, hogy a bajnoki címbe kerülő vereséget szenvedett vasárnap a PSG a Nice otthonában lejátszott Ligue 1-mérkőzésen.
Dudás Gábor 2017. május 1., hétfő 11:41
Szerző: Dudás Gábor 2017. május 1., hétfő 11:41

A párizsiak kapuját Mario Balotelli is bevette az első félidőben és hiába szépített Marquinhos 2-0 után, a második játékrész közepén, a pontszerzés sem lett meg a címvédőnek, Donis a 92. percben alakította ki a 3-1-s végeredményt.

A hajrában Motta és Di María is a kiállítás sorsára jutott, a PSG lemaradása pedig három pont a listavezető Monaco mögött, de a fővárosiak egy meccsel többet játszottak riválisuknál. 2-0-s állásnál Matudi már nem nem tudta tétlenül nézni Balotelli cseleit, és rendesen felöklelte az olasz csatárt. Hasonló már megesett Balotellivel, akkor Tottitól kapott nagyot (lásd mindkét jelenetet alább).