A Vidit kiejtő Partizannak vezet meccset az NB I-es bíró

Bognár Tamás lesz a játékvezetője a szerbek csütörtöki Európa Liga-találkozójának.
Budai László 2017. november 21., kedd 12:05
Bognár Tamás lesz a játékvezetője a szerbek csütörtöki Európa Liga-találkozójának.
Szerző: Budai László 2017. november 21., kedd 12:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az UEFA hivatalos tájékoztatása szerint magyar játékvezetői csapat lesz a csütörtök esti, Partizan Belgrád-Young Boys EL-csoportkörös találkozón. Az összecsapást Bognár Tamás vezeti majd, segítője Buzás Balázs és Georgiou Theodoros lesz. Negyedik játékvezetőnek Kóbor Pétert nevezték, míg Farkas Ádám és Solymosi Péter az alapvonalnál lesz.

A magyar bírók így a Videotont a playoff-körben kiejtő szerb együttesnek vezethetnek, valamint annak a Young Boysnak, amely 2014-ben a Debrecent verte ki.

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz