Vidi: "Nem volt egy csodálatos meccs" - a rivális edzője

Jess Thorup szerint már a kezükben van az irányítás, de még nem jutottak tovább.
Dudás Gábor 2016. július 29., péntek 8:09
Jess Thorup szerint már a kezükben van az irányítás, de még nem jutottak tovább.
Szerző: Dudás Gábor 2016. július 29., péntek 8:09

Jess Thorup, a dán FC Midtjylland vezetőedzője így értékelte a Videoton elleni első, 1-0-ra megnyert felcsúti Európa Liga-selejtezőt.

- Nem volt egy csodálatos meccs a részünkről, de természetesen nagyon elégedett vagyok amiatt, hogy betaláltunk idegenben, és közben gólt sem kaptunk. Innentől a mi kezünkben van az irányítás és jó irányba haladunk. Megnyertük az első meccset, otthon pedig le kell zárnunk a párharcot a jövő héten, mert még nem jutottunk tovább.

Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz