Vida öt perc alatt csereként lőtt hatalmas gólt a "magyaros" EL-meccsen – videó

A DAC magyar középpályása, Vida Kristopher csereként beállva, öt perc alatt hatalmas gólt a görög Atromitosz kapuját őrző Megyeri Balázsnak.
Csakfoci Admin 2019. július 25., csütörtök 22:25
A DAC magyar középpályása, Vida Kristopher csereként beállva, öt perc alatt hatalmas gólt a görög Atromitosz kapuját őrző Megyeri Balázsnak.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. július 25., csütörtök 22:25

Vida Kristopher csereként lépett pályára a Megyeri Balázst és Ugrai Rolandot soraiban tudó görög Atromitosz elleni EL-selejtezőn. A találkozó 21. percében a vendégek megszerezték a vezetést Divkovic találatának köszönhetően.

A 30. percben Peter Hyballa pályára küldte a 23 éves magyar középpályást, aki Kalmár passzából 22 méterről óriási gólt lőtt a görögöknek (1-1).

A 2-1-es végeredményt Manousos állította be, így a dunaszerdahelyiek nehéz helyzetből várják az egy hét múlva esedékes athéni visszavágót.

Átigazolások
Békéscsaba
Edzőváltás?
A kispadról nagy valószínűséggel távozó Csató Sándor vezetőedző helyét a korábbi NB I-es játékos, Marián Sluka veheti át. (NSO)
Puskás A.
Olasz klub kopogtat
Az olasz élvonalbeli Pisa kivásárolná szerződéséből a Puskás Akadémia U17-es válogatott középpályását, Somfalvi Barnát. (nb1.hu)
Kisvárda
Hosszabbítás Szenteste napján
A Kisvárda Szőr Levente 2026 nyarán lejáró szerződését további két évvel meghosszabbítja – az érintettek erről állapodtak meg szóban. Hamarosan alá is írhatnak.
Tovább az összes átigazoláshoz