Rebrov az EL-selejtező előtt: Senki nem nevezheti esélyesnek magát – a Fradinak mindenre fel kell készülnie

Sergei Rebrov szerint a Suduva elleni meccs előtt ki kell zárni, hogy az EL- csoportkör a tét.  A Fradi edzője úgy látja, az a legfontosabb, hogy mentálisan és fizikálisan is készen álljanak az összecsapásra.
Privacsek András 2019. augusztus 21., szerda 18:38
Sergei Rebrov szerint a Suduva elleni meccs előtt ki kell zárni, hogy az EL- csoportkör a tét.  A Fradi edzője úgy látja, az a legfontosabb, hogy mentálisan és fizikálisan is készen álljanak az összecsapásra.
Szerző: Privacsek András 2019. augusztus 21., szerda 18:38
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Suduva elleni Európa Liga-selejetező előtt a Ferencváros vezetőedzője, Sergei Rebrov, valamint Lasha Dvali válaszolt az újságírók kérdéseire.

- Ez már az utolsó kör a selejtezőkben, mindenki tudja, milyen fontos, ezért készen kell állunk mentálisan és fizikálisan is. Tudom, hogy sokat jelentene a klubnak és a szurkolóknak a csoportkör, de ezt most ki kell zárnom, arra kell koncentrálnom, hogy maximálisan fel tudjam készíteni a csapatomat. Láttam a Suduva előző meccseit, kiválóan védekeznek és gyors támadóik vannak. Fel kell készülnünk rájuk, minden eshetőségre, minden taktikára, ugyanakkor sokkal inkább saját magunkra kell koncentrálnunk.

Ebben a fázisban már egyetlen csapat sem nevezheti esélyesnek magát, mert nagy hibát követne el. Ötven-ötven százalék esély van a továbbjutásra, így kell hozzáállnunk, tisztelnünk kell az ellenfelünket

– idézi a fradi.hu Rebrovot.

A vezetőedző azt is elárulta, Mikalaj Szignyevics a keddi edzésen még megpróbálkozott a játékkal, ám még továbbra is fájdalmat érzett a lábában, így nem tudott a csapattal tartani, de bízik benne, hogy néhány nap múlva újra százszázalékos állapotban lesz.

A csütörtöki találkozóról a zöld-fehérek védője, Lasha Dvali is elmondta a véleményét:

- Kiváló csapat az ellenfelünk, nehéz lesz játszani ellenük, nem számítok könnyű mérkőzésre. Hiszünk a továbbjutásban és mindent megteszünk érte. Küzdünk a saját célunkért, csoportkörben akarunk lenni, hiszünk benne, hogy sikerülhet elérni az álmunkat - mondta el Lasha Dvali.

Átigazolások
ETO/Gyirmót
Tollár kölcsönben
Az ETO és a Gyirmót megállapodása értelmében a 2026/27-es szezont az NB II-es alakulatnál tölti a 20 esztendős középpályás, Tollár Imre.
Nyíregyháza
Csatár érkezett
A Nyíregyháza bejelentette a 27 esztendős 18-szoros lett válogatott támadó, Marko Regza érkezését, aki az idény végéig kölcsönben szerepel az NB I-es klubnál.
ZTE
Brazil csatár jöhet
A Zalaegerszeg közel áll ahhoz, hogy szerződtesse a brazil Matheus Machadót - állítja Rudy Galetti.
Tovább az összes átigazoláshoz