Rasszista megnyilvánulás miatt bűnhődik az EL-csapat

Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága eljárást indított az Atalantával szemben.
Csakfoci Admin 2018. február 27., kedd 13:15
Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) fegyelmi bizottsága eljárást indított az Atalantával szemben.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. február 27., kedd 13:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az olasz klubnak szurkolói számos szabályszegése miatt kell felelnie, ezek közül a legsúlyosabb a rasszista megnyilvánulás, amelynek az Európa-ligában a Borussia Dortmund belga támadója, Michy Batshuayi volt a célpontja.

"2018 van és még mindig lehet hallani rasszista megjegyzéseket a lelátóról? Ez most komoly? Mi továbbjutottunk, remélem, hogy Ti is élvezni fogjátok az Európa-ligát a TV előtt!" - írta a közösségi oldalán Batshuayi.


A fegyelmi bizottság március 22-én ül össze az ügyben.

Hasonló okok miatt az Atalantát a Serie A-ban már megbüntették egy zárt kapus mérkőzésre, akkor a Napoli védőjét, Kalidou Koulibalyt inzultálták az ultrák.

(MTI)

Ki nyeri az Európa Ligát? Nyerj itt!

Átigazolások
Lendván folytatja
Gonzalo Escudero
A ZTE hivatalos oldalán jelentette be, hogy távozott a második csapat vezetőedzői posztjáról Gonzalo Escudero.
Visszatérhet Felvidékre
Geri Gergely
Szlovák sajtóértesülések szerint Geri Gergely a Spartak Trnava szakmai stábjához csatlakozhat.
Újra Diósgyőrben
Molnár Gábor
Hivatalossá vált, hogy Molnár Gábor visszatért Merkantil Bank Ligában induló Diósgyőrhöz.
Tovább az összes átigazoláshoz