Priskinék döntetlennel kezdtek az Európa Ligában

Nem bírt egymással a Bratislava és a Tirana.
admin 2016. június 28., kedd 19:08
Nem bírt egymással a Bratislava és a Tirana.
Szerző: admin 2016. június 28., kedd 19:08
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az Európa-bajnokságról hétfőn hazatérő Priskin Tamás csapatával, a Slovan Bratislavával az albán Partizani Tirana vendége volt az Európa Liga selejtezőjének 1. fordulójában. A gól nélküli döntetlennel véget ért találkozón - az Eb közelsége miatt cseppet sem meglepő módon - Priskin nem kapott lehetőséget. 

Partizani Tirana (albán) - Slovan Bratislava (szlovák) 0-0
További eredmények: Rabotnicski Szkopje (macedón) - Buducsnoszt Podgorica (montenegrói) 1-1, Käpäz (azeri) - Dacia (moldovai) 0-0

 

Átigazolások
Légiósok
Szintet lépett a fiatal magyar
Az élvonalbeli Sarpsborg 08 bejelentette, hogy leigazolták a magyar U19-es válogatott ígéretes középpályását, Büki Szabolcsot.
Vidi/ZTE
Németh és Babos
Németh Dániel végleg a Videoton játékosa lett, míg Babos Bence a ZTE-hez igazolt.
Légiósok
Hegyi Prágában
Cseh sajtóértesülések szerint a Sparta Praha megoldotta kapusgondjait, méghozzá a West Ham United magyar hálóőrével, Hegyi Krisztiánnal, aki a napokban alá is írhat.
Tovább az összes átigazoláshoz