Hivatalossá vált a Vidi kezdőcsapata a BATE Boriszov elleni sorsdöntő EL-csoportmeccsre, Marko Nikolics vezetőedző ezúttal Huszti Szabolcsnak is bizalmat szavazott.
A BATE kezdőcsapata: Scherbitski – Rios, Volkov, Filipenko, Filipović – Baga, Dragun, Ivanić – Hleb, Signevich, Stasevich
A Vidi kezdőcsapata: Kovácsik – Fiola, Juhász, Vinícius, Stopira – Nego, A. Hadzic, Pátkai – Milanov, Huszti – Scsepovics
A mérkőzést a csakfoci.hu-n élőben közvetítjük.
Olvastad már?
Vidi: "A magyar futball sikeréért fogunk küzdeni" - nem lesz gond a mínusz 10 fokkal
A Vidi csütörtökön sorsdöntőnek mondható EL-csoportmérkőzést játszik Minszkben a BATE ellen. Marko Nikolic és Loic Nego is bizakodó.
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Kubatov Tóth Alexről
Az FTC elnöke szerint nem csak Tóth Alex, de a Fradi és a magyar foci is szintet lépett a középpályás Angliába szerződésével.
Újpest
Dárdai kérte az új igazolást
Az Újpest újabb téli erősítése a Bundesligából érkezhet, a lila-fehérek állítólag megszerezték a Frankfurt 19 éves középpályását, Fenyő Noah-t, aki kölcsönben érkezik az NB I-be.
Újpest
Olaszországba igazolt a védő
Az Újpest portugál balhátvédje, Tiago Goncalves a Serie B-s Mantovában futballozik az idény hátralévő részében.