EL: Elhibázott 11-es, itthon kapott ki az MTK

Az azeriek 2-1-es győzelmet arattak.
admin 2016. július 14., csütörtök 20:37
Szerző: admin 2016. július 14., csütörtök 20:37

Nem kezdődött nagy iramban a találkozó, az első negyedórában a Gabala volt veszélyesebb, de aztán tizenegyeshez jutott az MTK, amit Kanta kihagyott. Tíz perccel később egy szabadrúgásból Kvekveskiri megszerezte a vezetést a Gabalának. A folytatásban kiegyenlített játék folyt a szünetig, az MTK-ból Gerát és Torghellét lehetett dicsérni, a túloldalon Weeks volt a legveszélyesebb játékos.

A második félidőben jól kezdett az MTK, többet birtokolta a magyar csapat a labdát, kisebb helyzeteket is kialakítottak a kék-fehérek, de a 63. percben egy szép támadás után Ozobic megduplázta a Gabala előnyét. Nem adta fel a gól után sem az MTK, a 70. percben egy szöglet után Torghelle szépített. A hajrában is az MTK volt a veszélyesebb, Szatmári szép lövése volt a legnagyobb lehetőség, de sajnos maradt az 1-2.

MTK - Gabala 1-2 (0-1)

Gól: Torghelle 70. ill. Kvekveskiri 25., Ozobic 63.