EL-sorsolás: A Videoton edzője korábbi csapatával találkozik

A Partizan Belgrád lesz a fehérváriak ellenfele.
Budai László 2017. augusztus 4., péntek 13:25
A Partizan Belgrád lesz a fehérváriak ellenfele.
Szerző: Budai László 2017. augusztus 4., péntek 13:25
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Ma 13:00-kor az Európa Ligában is kisorsolták a playoff-kör párharcait.

A Vidi-edző korábbi csapata jön

A Videoton Marko Nikolic korábbi csapatával, a Partizan Belgráddal találkozik majd.  Nagy Dominik együttese, a Legia a moldáv Sheriffel játszik, Futács Márkóék (Hajduk Split) az angol Evertonnal, Korcsmár Zsolték (Midtjylland) a ciprusi Apollon Limassollal, Kádár Tamásék (Dinamo Kijev) pedig a portugál Marítimóval csapnak össze.

A közvetítés betöltése néhány másodpercet igénybe vehet.

Átigazolások
FTC
Abu Fani eligazol
Megállapodott az FTC és a Crvena zvezda, így Mohammed Abu Fani a szerb bajnoknál folytatja a pályafutását, akik 1,5 millió eurót fizetnek a Fradinak. Abu Fani évi 750 ezer eurót keres majd. (M4/ sport5.co.il)
ETO
Megyeri marad, Somogyi jöhet
A Kisalföld úgy tudja, hogy Megyeri Balázs újabb egy évig az ETO kapusa marad. Illetve a győrieknél folytathatja a Honvéd középpályása, Somogyi Ádám - aki idén tavasszal Fehérváron szerepelt kölcsönben.
Légiósok
Kányai János
Az RB Leipzig közzétette a dél-afrikai edzőtúrára utazó keretét. A csapatban Gulácsi Péter és Willi Orbán mellett a fiatal kapus, Kányai János is helyet kapott.
Tovább az összes átigazoláshoz