EL: Súlyos vereséget szenvedett a DAC, Gyurcsóék és Vidáék is búcsúztak - videók

A DAC súlyos, 7-0-s vereséget szenvedett az osztrák LASK Linz otthonában, így búcsúzott az Európa Ligától.
Csakfoci Admin 2020. szeptember 24., csütörtök 22:46
Szerző: Csakfoci Admin 2020. szeptember 24., csütörtök 22:46

LASK Linz (osztrák) - DAC (szlovák) 7-0 (Raguz 6., 16., P. Filipovic 47., Michorl 51., Gruber 53., Balic 55., Sabitzer 77.)

A Dunaszerdahely súlyos, hétgólos vereséget szenvedett az osztrák Linz csapatától. A csallóközi gárdában - amely a 48. percben Blackman kiállítása után emberhátrányba került - Schäfer András és Kalmár Zsolt végigjátszotta a találkozót.

Galatasaray (török) - Hajduk Split (horvát) 2-0 (Belhanda 77., Babel 86.)

Gyurcsó Ádám 84 percig a pályán volt a Galatasaray ellen. Gól nélkül első félidőt követően a hajrában végleg eldöntötte a párharc sorsát a török sztárcsapat.

Köbenhavn (dán) - Piast Gliwice (lengyel) 3-0 (Wilczek 14., Wind 58., Biel 95.)

Vida Kristopher végig a pályán volt a Köbenhavn ellen, azonban ő sem tudott segíteni csapatán, amely idegenben szenvedett 3-0-s vereséget.

Topcsapatok mérkőzései:

AC Milan - Bodo/Glimit 3-2 (Calhanoglu 16., 50., Colombo 32., ill. Junker 15., Hauge 55.)

Skhendija - Tottenham 1-3 (Nafiu 55., ill. Lamela 5., Son Heung-Min 70., Kane 79.)

Sporting - Aberdeen 1-0 (Tomas 8.)